WINER Lady elastic

WINER Lady elastic

Vyrobené na Slovensku

90% Bavlna, 8% PAD hodváb AirJet, 2% Lycra

1,99 €

Dostupnosť: Neznámá

Výrobca: WINER

Vyrobené na Slovensku

 Extra hebké a pružné tenké dámske ponožky pre univerzálne použitie zhotovené zo starostlivo vyberanej vysokokvalitnej bavlny a LYCRY.
V širokej škále farieb : biela, žltá, svetlomodrá, smotanová, ružová, oranžová, červená, svetlozelená, svetlohnedá a čierna.
Nosnú štruktúru ponožky tvorí mriežka z progresívneho elastického syntetického vlákna. V tejto mriežke sú špeciálnou technológiou pletenia vpletené slučky bavlny. Pružná a pevná mriežka zabezpečuje elasticitu a vysokú odolnosť voči namáhaniu a oderu. Slučky bavlny zabezpečujú komfortné vlastnosti výrobku ako sú príjemný pocit dotyku, vysokú absorpčnú schopnosť potu a zdravotnú nezávadnosť.
Pnutie lemu ponožky je naprogramované na optimálnu hodnotu.

 

 

Veľkosť

23

24

25

26

27

28

EU

35

37

38

39

41

42

 

 

Vážení zákazníci, oznamujeme Vám, že momentálne prebieha aktualizácia skladového systému aby skladové zasoby boli vyditelné online. Tato funkcionalita je v testovacej prevadzke tak udaje tykajuce sa skladových zasob nemusia byť správne. Ďakujeme Vám za pochopenie.

 

DOPRAVA ZDARMA

 pre všetky objednavky nad 50 EUR

 

Najpredávanejšý výrobok

tento mesiac

Informácie

Pondelok - Piatok

11.00 - 15.00 hod. 

 Telefón:

 +421 910 33 26 76

Vaše otázky píšte na:

info@bavlnene.sk

 

Používaním stránky www.bavlnene.sk súhlasíte s používaním cookies ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií. Viac info

*